Aktualności

Grafik

W dni powszednie Przychodnia jest czynna w godzinach 9.00-20.00, a w soboty 10.00-14.00.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w obecnej, trudnej sytuacji, praca naszej Przychodni nie ulegnie zmianie. Prosimy Was jednak o zastosowanie się do poniższych postulatów:

- aby ograniczyć ilość osób przebywających jednocześnie w Przychodni prosimy przychodzić na wizyty pojedynczo, tak aby w gabinecie i poczekalni obecny był tylko jeden opiekun zwierzęcia

- jeśli nie jest to absolutnie konieczne, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie do Przychodni dzieci

- osoby wykazujące objawy infekcji - gorączka, katar lub kaszel powinny skontaktować się z lekarzem POZ oraz pozostać w domu, natomiast zwierzaka na wizytę powinna przyprowadzić zdrowa osoba

W celu usprawnienia obsługi oraz skrócenia czasu oczekiwania na wizytę wprowadzamy zmiany w godzinach przyjęć pacjentów w naszej Przychodni:

- przyjęcia na zabiegi odbywają się w godzinach 9:00 - 10:00

- odbiory zwierząt ze szpitala będą możliwe w godzinach 19:00 - 20:00

 


Wizyty odbywają się wyłącznie PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU! (NA ZAPISY)

O nas

Z pasją i ugruntowaną wiedzą leczymy wszystkie zwierzęta. Pomoc znajdą u nas nie tylko psy i koty, ale  przede wszystkim tchórzofretki, szopy, skunksy i inne małe drapieżniki, jeże, króliki, gryzonie, małpiatki, zwierzęta nieudomowione, ptaki oraz gady.

Nasze usługi

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług od profilaktyki poprzez diagnostkę, badania laboratoryjne po leczenie farmakologiczne i chirurgiczne.

Usługi