O nas

Krótka historia

Przychodnia Weterynaryjna „Zwierzętarnia” powstała po to, aby rozszerzyć zakres usług weterynaryjnych w zakresie zwierząt egzotycznych, futerkowych, gadów, ptaków, a także psów i kotów.

Zespół Zwierzętarni tworzą lekarze, specjaliści z zakresu chorób psów i kotów, zwierząt futerkowych oraz chorób zwierząt nieudomowionych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w tych dziedzinach poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach.

Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny zapewni Państwa podopiecznym fachową opiekę w szerokim zakresie.

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu farmakologicznym oraz chirurgicznym gryzoni, zwierząt egzotycznych oraz gadów i ptaków.

Posiadamy szpital, który pozwala na hospitalizację w odpowiednich warunkach klimatycznych naszych pacjentów. Podczas zabiegów stosujemy narkozę wziewną zapewniającą najbezpieczniejszy przebieg znieczulenia u Państwa pupili. 

Nasze godziny pracy

poniedziałek

8:00 - 21:00

wtorek

8:00 - 21:00

środa

8:00 - 21:00

czwartek

8:00 - 21:00

piątek

8:00 - 21:00

sobota

10:00 - 14:00

niedziela

Nieczynne

Nasi lekarze

Małgorzata Jóźwik

Lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt futerkowych, specjalista chorób psów i kotów, kierownik Przychodni.

Absolwentka (2006) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie.

Posiada kilkuletni staż pracy w jednej z łódzkich całodobowych Lecznic Weterynaryjnych.

Zajmuje się interną kotów i psów, dermatologią, stomatologią, diagnostyką laboratoryjną, lecznictwem królików, gryzoni, a przede wszystkim ukochanych tchórzofretek.

W roku 2010 i 2011 otrzymała od Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tytuł "lekarza przyjaznego fretkom".

Aleksandra Bobińska

Lekarz weterynarii, specjalistka chorób zwierząt nieudomowionych, absolwentka (2015) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Pasjonatka szczurów, gryzoni, wiewiórek i innych ssaków egzotycznych oraz kotów.

W naszej Przychodni zajmuje się głównie chirurgią miękką zwierząt egzotycznych oraz stomatologią królików i gryzoni. 

Olimpia Bilińska

Lekarz weterynarii, Absolwentka (2016) Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Posiada roczny staż pracy na Katedrze Radiologii i Ultrasonografii UP w Lublinie.

Autorka licznych publikacji w prasie weterynaryjnej z zakresu diagnostyki obrazowej. W trakcie studiów kilkuletnia przewodnicząca Koła Naukowego Sekcji Zwierząt Egzotycznych.

W naszej przychodni zajmuje się diagnostyką obrazową (RTG/USG), a także leczeniem i profilaktyką psów, kotów, zajęczaków i gryzoni.

Magdalena Archetka

Lekarz weterynarii, specjalistka chorób zwierząt nieudomowionych, Absolwentka (2016) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie.

W trakcie studiów była członkiem sekcji Aviopatologicznej Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych, a także odbyła praktyki w wiodących warszawskich lecznicach zajmujących się medycyną zwierząt egzotycznych.

W naszej Przychodni zajmuje się interną psów i kotów oraz profilaktyką i leczeniem gadów, ptaków,  gryzoni, zajęczaków i tchórzofretek.

Izabela Piórkowska

Lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, absolwentka (2011) Wydziału Medycyny Weterynaryjnaj na SGGW w Warszawie.

Od 2013 roku pracuje w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi na stanowisku lekarza weterynarii.  Członek American Association of Zoo Veterinarians (AAZV) i European Association of Zoo and Wildlife Veterinarians (EAZWV).

Miłośniczka kotów, wcześniej pracowała w warszawskiej fundacji Koteria, opiekującej sie bezdomnymi kotami.

Zajmuje się interną i neurologią kotów oraz leczeniem zwierząt egzotycznych (gryzonie, zajęczaki, ptaki, gady i inne).

Anna Duch

Technik weterynarii, inż. zootechnik, absolwentka SGGW w Warszawie (2009- Zootechnika). Przez trzy lata pracowała jako pielęgniarz zwierząt w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi. 

Miłośniczka dzikich zwierząt. Zainteresowana behawiorem psów i metodami ich szkolenia. Ciągle szuka nowych wyzwań i pogłębia swoją wiedzę. 

W naszej Przychodni opiekuje się pacjentami pozabiegowymi, asystuje przy operacjach, a także z zaangażowaniem działa na naszej recepcji.