O nas

Krótka historia

Przychodnia Weterynaryjna „Zwierzętarnia” powstała po to, aby rozszerzyć zakres usług weterynaryjnych w zakresie zwierząt egzotycznych, futerkowych, gadów, ptaków, a także psów i kotów.

Zespół Zwierzętarni tworzą lekarze, specjaliści z zakresu chorób psów i kotów, zwierząt futerkowych oraz chorób zwierząt nieudomowionych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w tych dziedzinach poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach.

Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny zapewni Państwa podopiecznym fachową opiekę w szerokim zakresie.

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu farmakologicznym oraz chirurgicznym gryzoni, zwierząt egzotycznych oraz gadów i ptaków.

Posiadamy szpital, który pozwala na hospitalizację w odpowiednich warunkach klimatycznych naszych pacjentów. Podczas zabiegów stosujemy narkozę wziewną zapewniającą najbezpieczniejszy przebieg znieczulenia u Państwa pupili. 

Nasze godziny pracy

poniedziałek

9:00 - 20:00

wtorek

9:00 - 20:00

środa

9:00 - 20:00

czwartek

9:00 - 20:00

piątek

9:00 - 20:00

sobota

10:00 - 14:00

niedziela

Nieczynne

Nasi lekarze

Małgorzata Jóźwik

Lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt futerkowych, specjalista chorób psów i kotów, kierownik Przychodni.

Absolwentka (2006) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie.

Posiada kilkuletni staż pracy w jednej z łódzkich całodobowych Lecznic Weterynaryjnych.

Zajmuje się interną kotów i psów, dermatologią, stomatologią, diagnostyką laboratoryjną, lecznictwem królików, gryzoni, a przede wszystkim ukochanych tchórzofretek.

W roku 2010 i 2011 otrzymała od Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tytuł "lekarza przyjaznego fretkom".

Aleksandra Bobińska

Lekarz weterynarii, specjalistka chorób zwierząt nieudomowionych, absolwentka (2015) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Pasjonatka szczurów, gryzoni, wiewiórek i innych ssaków egzotycznych oraz kotów.

W naszej Przychodni zajmuje się głównie chirurgią miękką zwierząt egzotycznych oraz stomatologią królików i gryzoni. 

Olimpia Bilińska

Lekarz weterynarii, Absolwentka (2016) Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W trakcie nauki na kierunku Radiologia Weterynaryjna.

Posiada roczny staż pracy na Katedrze Radiologii i Ultrasonografii UP w Lublinie.

Autorka licznych publikacji w prasie weterynaryjnej z zakresu diagnostyki obrazowej. W trakcie studiów kilkuletnia przewodnicząca Koła Naukowego Sekcji Zwierząt Egzotycznych.

Pasjonatka ssaków małych i dużych. Obecnie posiadaczka 5 świnek morskich, 2 kotów oraz szczurów.

W naszej przychodni zajmuje się diagnostyką obrazową (RTG/USG), leczeniem i profilaktyką psów, kotów, zajęczaków i gryzoni, a także wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne.

Magdalena Archetka

Lekarz weterynarii, specjalistka chorób zwierząt nieudomowionych, w trakcie specjalizacji z chorób drobiu i ptaków ozdobnych, absolwentka (2016) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie.

W trakcie studiów była członkiem sekcji Aviopatologicznej Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych, a także odbyła praktyki w wiodących warszawskich lecznicach zajmujących się medycyną zwierząt egzotycznych.

Prywatnie wielbicielka tchórzofretek i świnek morskich.

W naszej Przychodni zajmuje się interną, chirurgią oraz parazytologią gadów, ptaków, gryzoni, zajęczaków i tchórzofretek.

Izabela Piórkowska

Lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, absolwentka (2011) Wydziału Medycyny Weterynaryjnaj na SGGW w Warszawie.

Od 2013 roku pracuje w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi na stanowisku lekarza weterynarii.  Członek American Association of Zoo Veterinarians (AAZV) i European Association of Zoo and Wildlife Veterinarians (EAZWV).

Miłośniczka kotów, wcześniej pracowała w warszawskiej fundacji Koteria, opiekującej sie bezdomnymi kotami.

Zajmuje się interną i neurologią kotów oraz leczeniem zwierząt egzotycznych (gryzonie, zajęczaki, ptaki, gady i inne).